//////

Telewizja hotelowa – konieczność czy rarytas?

Jeśli jesteś właścicielem agroturystyki, hotelu lub motelu, to z pewnością zastanawiasz się jak dogodzić swoim gościom – a zarazem klientom. Istnieje wiele udogodnień, które pokoje gościnne powinny koniecznie zawierać. Można zaliczyć do nich chociażby dostęp do internetu, mała lodówka oraz aneks kuchenny, czy na przykład telewizor.

W związku z tym, wielu właścicieli pokojów gościnnych zastanawia się nad tym, czy telewizja hotelowa jest koniecznym udogodnieniem czy jedynie zachcianką klientów. Wydaje się, że w obecnych czasach oglądamy telewizję coraz rzadziej. Powszechnie używa się Internetu, który tak naprawdę daje nieograniczony dostęp do informacji. Niemniej jednak, wśród Twoich klientów z pewnością znajdą się też i fani tradycyjnych mediów, w związku z czym powinieneś zapewnić im dostęp do telewizji.

Poza tym, warto pamiętać, że telewizja hotelowa powinna być rzecz jasna darmowa. Skandalem byłoby, gdybyś naliczał dodatkowe opłaty za jej oglądanie lub zamontował automaty przyjmujące pieniądze, tak jak to jest w szpitalach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Content is protected !!